Teslimat & Montaj

Ünlüsoy   Mobilya' da NAKLİYE, TESLİMAT ve MONTAJ Ücretsiz !

 

Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinmiş Ünlüsoy  Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini konusunda uzman lojistik firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.

 

Türkiye’nin internetteki en çok beğenilen mobilya mağazası unlusoymobilya.com adresinden ya da Ünlüsoy  mobilya  mağazalarından yapacağınız 5000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, siparişleriniz ücretsiz olarak bina dış kapınıza kadar teslimatı yapılıyor. Teslimler, yakın bölgelere Ünlüsoy  Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer İl/İlçelerine ise konusunda uzman olmuş nakliye firmaları tarafından gerçekleştiriliyor. Alınacak olan mobilyanın boyuna göre taşıyacak olan araç büyüyebileceği için Teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilinde en yakın merkezi noktaya bırakılır.

 

Ünlüsoy  Mobilya 'da özel Tasarım Mobilyalarınız için NAKLİYE, KARGO ve TESLİMAT Detayları

 

Montaj Hizmeti

Müşteri memnuniyetini önde  tutan Ünlüsoy  Mobilya, İnegöl dışında kalan Türkiye genelindeki diğer bütün il ve bazı ilçelerdeki müşterilerinin 5.000 TL ve üzeri siparişlerini anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firması aracılığıyla adreslerine ücretsiz ulaştırıyor.

 

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

 

Bilmenizde Fayda Var !

Ünlüsoy  Mobilya olarak sadece Türkiye'nin değil, dünyanın her noktasına teslimat gerçekleştiriyoruz. Mobilyalar, evdeki diğer eşyalara göre daha büyük ve daha ağır ürünler olduğu için genellikle büyük araçlarla taşıması yapılmaktadır. Türkiye'nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte, kimi zaman bölgenin coğrafi şartları, yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olamayabiliyor. Böyle durumlarda teslimatı, o adrese en yakın noktaya müşterimizin bilgisi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

 

Sipariş ve Teslimat

www.unlusoymobilya.com 'dan sipariş ettiğiniz mobilyalarımız kişiye özel üretilmekte olup stoklu çalışılmamaktadır. Kayseri'de iseniz istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 25 ila 35 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Kayseri dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 40 ila 45 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. Yurt dışı sevkiyatlarımız için süreler mobilyamızın gideceği ülkeye ve o ülkenin nakliye koşullarına göre değişebileceği için süre ile ilgili olarak mağazamız ile görüşebilirsiniz. 

 

Dahada Önemlisi ! Emanet Sistemi

Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! Ünlüsoy  Mobilya'nın tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Emanet mobilya seçeneğinde tarafımıza teslimini istediğiniz mobilyalarınızı en az 40 gün öncesinden şubelerimizden biri ile teyit etmeniz gerekmektedir, şayet mağazamızdan bu imkandan faydalanmış iseniz mağazamız ile iletişime geçmenizi işlemlerin kolaylığı ve hızlılığı açısından öneririz. 

 

Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için iletişim bölümümüzde bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilir, aklınıza takılan her detayı sorabilirsiniz. 

 

Garanti Şartları

unlusoymobilya.com'da ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Ünlüsoy  Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimizin tamamı 2 yıl üretici garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Ünlüsoy  Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınız da size yol gösterecek.

Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

 

Yardıma mı İhtiyacın var ?

Soru ve bilgi istekleriniz için müşterie temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi